Aftersale
Lot 203

Duitse mahonie gefineerde spiegel met tympaanvormige kap, versierd met vergulde griffiioenen en hoornen des overvloeds, empire-periode, circa 1820, h.,170 cm
Timed
27 Jun 2022
Location
Netherlands, Hilversum