LOT 203
Duitse mahonie gefineerde spiegel met tympaanvormige kap, versierd met vergulde griffiioenen en hoornen des overvloeds, empire-periode, circa 1820, h.,170 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum