LOT 83

Duitse noten barok secretaire ingelegd met satijnhouten bies, schuingeplaatste schrijfklep waarachter een nest van vakken en laden, rustend op tapstoelopende poten verbonden door regel, 1e helft 18e eeuw, h. 106, br. 109, d. 53

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum