LOT 2035
General Art and Antique Sale
Duitsland, gestoken houten en deels bladgoud vergulde console, Rococo, 18e eeuw;
Hierbij een houten deels vergulde sokkel. (beschadigingen).
h. 21 - 25 cm
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 21 - 25 cm
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam