LOT 2389
General Art and Antique Sale
Duitsland, gestoken houten en polychroom geschilderd reliëf paneel, 18e eeuw;
Uitgevoerd met voorstelling van centraal knielende Christus, aan zijn voeten drie slapende herders. Rechts boven een beeltenis van Christus die Jeruzalem verlaat.
h. 45 cm, b. 28 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 45 cm, b. 28 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam