LOT 2420
General Art and Antique Sale
Duitsland, gestoken houten en polychroom geschilderd reliëf paneel, 18e eeuw;
Uitgevoerd met centraal geplaatst Maria met kind, omringd door Heiligen en putti.
h. 32 cm, b. 28 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 32 cm, b. 28 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam