LOT 75
Durk Monsma (1910-1992), "Redding Bemanning Deense Lotte Skou door motorreddingsboot Neeltje Jacoba"
"Redding Bemanning Deense Lotte Skou door motorreddingsboot Neeltje Jacoba"
Painter / Artist / School
Durk Monsma (1910-1992)
Technique / Size
olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 66x87 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Monsina/'49' (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Durk Monsma (1910-1992)
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague