EDWARD PORTIELJE (1861-1949)
Description EN
Tea time. Canvas (relined). Signed 'Edward Portielje'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Thee-uurtje.
Doek (verdoekt). Getekend 'Edward Portielje'.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
L'heure de thé.
Toile (rentoilée). Signée 'Edward Portielje'.
Cadre doré d'époque.
Description EN
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Thee-uurtje.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
L'heure de thé.
Cadre doré d'époque.