LOT 6

EFVA ATTLING, ÖRHÄNGEN, ETT PAR

Sterlingsilver. "Miss Butterfly". Signerade Efva Attling, Stockholm. Kroksystem. Längd 7,5 cm. smårepor, en krok något ojämn.

13 Feb 2018
Sweden, Landskrona

13 Feb 2018
Sweden, Landskrona