LOT 111
EMIL JOHANSON-THOR
Kolteckning. Landskap med man på väg över bro. Monogramsignerad och daterad 1918. Dagmått 43,3x58,8 cm.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona