EMILE GALLE (1846-1904)
Description EN
A five-piece parcel-gilt Gallé drinking set. Comprising a water glass, red wine glass, white wine glass, port glass and a decanter. Decanter signed underneath 'Emile Gallé/ à Nancy'.
Traces of use.
Beschrijving NL
Vijfdelig drankservies. Ca. 1890-1894.
Doorzichtig in een vorm geblazen deels goudgehoogd glas met monogram CL deels in blauwe email beschilderd.
Bestaande uit karaf, glas voor rode wijn, witte wijn, porto en water.
Karaf onderaan getekend 'Emile Gallé/ à Nancy'.
Gebruikssporen.
Description FR
Service à boire quintuple. Ca. 1890-1894.
Verre soufflé au moule et à rehauts d'or peint en partie à l'émail bleu du monogramme CL.
Comprenant une carafe, un verre de vin rouge, de vin blanc, de porto et d'eau.
Carafe signée au revers 'Emile Gallé/ à Nancy'.
Traces d'usage.
Description EN
Traces of use.
Beschrijving NL
Gebruikssporen.
Description FR
Traces d'usage.