EMILE GALLE (1846-1904)
Emile GALLE (1846-1904). Ensemble de 6 verres de la cristallerie Emile Gallé à décor émaillé de fleurs et d’insectes. Signature gravée E. Gallé. Ht : 11,5 cm.
NL: Emile GALLE (1846-1904). Set van 6 glazen van de kristalfabriek Emile Gallé met geëmailleerd decor van bloemen en insecten. Handtekening gegraveerd E. Gallé. Hoogte: 11,5 cm.