EMILE GASTEMANS (1883-1956)
Description EN
View on the Verbindingsdok in between the Kattendijkdok and Willemdok in Antwerp, 1909.
Oil on canvas. Signed and dated 'E. Gastemans 09'.
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Gezicht op het Verbindingsdok tussen het Kattendijk- en Willemdok te Antwerpen, 1909.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'E. Gastemans 09'.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Verbindingsdok Anvers, 1909.
Huile sur toile.
Signée et datée 'E. Gastemans 09'.
Droit de suite applicable.
Size: 80 x 100 cm
Condition: - zonder kader
Description EN
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Olie op doek.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Verbindingsdok Anvers, 1909.
Huile sur toile.
Droit de suite applicable.
Size: 80 x 100 cm
Condition: - zonder kader