LOT 309

EMILE LOMBART (1859-1938)/ FAIENCERIE ST GHISLAIN

Description EN
St Ghislain flower pot and stand by Emile Lombart painted with a shepherdess with sheep. Signed.

Beschrijving NL
Bloemen-of plantenhouder op voet. Aardewerk. Meerkleurig geglazuurd decor op de vaas en de voet van een herderin met schapen. Getekend 'E. Lombart'.

Description FR
Porte-cache-pot circulaire et grand cache-pot pouvant servir de pot à plantes. Faïence émaillée à décor polychrome d'une bergère menant son troupeau de moutons. Signé 'E. Lombart'.
Size: 154 x 46.5 cm

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR
Size: 154 x 46.5 cm

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp