EMILE WOUTERS (1846-1933)
Description EN
Italian woman by the water pump, 1868.
Canvas on panel (mahogany). Signed and dated 'E. Wauters/ 68'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Italiaanse vrouw bij waterpomp, 1868.
Doek op paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'E. Wauters/ 68'.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Italienne près de la pompe à eau, 1868.
Toile, marouflée sur panneau (acajou).
Signée et datée 'E. Wauters/ 68'.
Cadre doré d'époque.
Size: 35 x 19 cm, 57.5 x 42.5 cm
Description EN
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Cadre doré d'époque.