LOT 382

EMMANUEL NOTERMAN (1808-1863)

Description EN
The teaching of Mary. Panel.
Signed 'E: Noterman' and illegibly dated.
Fine period gilt Restauration frame.

Beschrijving NL
Het onderricht van Maria. Paneel.
Getekend 'E: Noterman' en onleesbaar gedateerd.
Eigentijdse fraai vergulde Restauration kader.

Description FR
L'enseignement de la Vierge. Panneau.
Signé 'E: Noterman' et daté de manière illisible.
Beau cadre doré d'époque Restauration.

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
The teaching of Mary. Panel.

Beschrijving NL

Description FR

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp