EMMANUEL VILLANIS (1858-1914) Jeune fille
EMMANUEL VILLANIS (1858-1914)
Jeune fille
Bronze à patine brune.
Signé.
Brons met bruin patina.
Gesigneerd.
Bronze with brown patina.
Signed.
H.34 cm
23 Apr 2024
Belgium, Brussels
EMMANUEL VILLANIS (1858-1914)
Jeune fille
Bronze à patine brune.
Signé.
Brons met bruin patina.
Gesigneerd.
Bronze with brown patina.
Signed.
H.34 cm