ENSOR JAMES (OOSTENDE 1860 1949)
ENSOR JAMES (OOSTENDE 1860 - 1949) ets (op simili) van 1934 uit "Contes d'Horace van Offel" (dd 1935) : "Le Diable au moulin" - 14,5 x 19 getekend en gedateerd in de plaat gepubliceerd door "Editions des Artistes" - Brussel 1935 ref : "Taevernier 133"||James Ensor "The devil at the mill" etching on simili dd 1934 from the book "Contes d'Horace van Offer" (dd 1935) - signed and dated in the print