LOT 436

ERNEST WANTE (1872-1960)

Description EN
'Trampaard', 1897
Canvas on board.
Signed and dated 'E. Wante/ 97'.
We join: Cow. Canvas on board. Signed and dated '1904/ E Wante'.

Beschrijving NL
'Trampaard', 1897
Doek op board.
Getekend en gedateerd 'E. Wante/ 97'.
Bijgevoegd van dezelfde: Koe. Doek op board. Gedateerd en getekend '1904/ E Wante'.

Description FR
'Trampaard', 1897
Toile sur board.
Signé et daté 'E. Wante/ 97'.
On y joint du même artiste: Vache. Toile sur board. Daté et signé '1904/ E Wante'.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
'Trampaard', 1897
Canvas on board.

Beschrijving NL
'Trampaard', 1897
Doek op board.

Description FR
'Trampaard', 1897
Toile sur board.
Signé et daté 'E. Wante/ 97'.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp