ERNEST WANTE (1872-1960)
Description EN
'Trampaard', 1897
Canvas on board.
Signed and dated 'E. Wante/ 97'.
We join: Cow. Canvas on board. Signed and dated '1904/ E Wante'.
Beschrijving NL
'Trampaard', 1897
Doek op board.
Getekend en gedateerd 'E. Wante/ 97'.
Bijgevoegd van dezelfde: Koe. Doek op board. Gedateerd en getekend '1904/ E Wante'.
Description FR
'Trampaard', 1897
Toile sur board.
Signé et daté 'E. Wante/ 97'.
On y joint du même artiste: Vache. Toile sur board. Daté et signé '1904/ E Wante'.
Description EN
'Trampaard', 1897
Canvas on board.
Beschrijving NL
'Trampaard', 1897
Doek op board.
Description FR
'Trampaard', 1897
Toile sur board.
Signé et daté 'E. Wante/ 97'.