ERNST FUCHS (1930-2015)
Description EN
Dancer.
Bronze, light brown patina. Edition.
Signed and numbered 903/1685.
Beschrijving NL
Danseres.
Brons, lichtbruine patina. Editie.
Getekend en genummerd 903/1685.
Description FR
Danseuse.
Bronze, patine brun clair. Édition.
Signée et numérotée 903/1685.
Size: H.: 38 cm, H. (incl. sokkel): 43 cm
Description EN
Dancer.
Signed and numbered 903/1685.
Beschrijving NL
Danseres.
Description FR
Danseuse.
Signée et numérotée 903/1685.