ERNST FUCHS (1930-2015)
Description EN
Sphinx.
Bronze, light brown patina. Edition.
Signed and numbered 90/1000.
Beschrijving NL
Sfinx.
Brons, lichtbruin gepatineerd. Editie.
Getekend en genummerd 90/1000.
Description FR
Sphinx.
Bronze, patiné brun clair. Edition.
Signée et numérotée 90/1000.
Size: 19 x 35.5 x 16 cm
Description EN
Sphinx.
Signed and numbered 90/1000.
Beschrijving NL
Sfinx.
Description FR
Sphinx.
Signée et numérotée 90/1000.
Size: 19 x 35.5 x 16 cm