LOT 31
ERNST NORLIND
Oljemålning på duk. Storkar i våtmark. Signerad EN. 54x42 cm. Smärre krackeleringar.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona