LOT 0059
ESCUELA ANDALUZA S. XVII - Calvary
ESCUELA ANDALUZA S. XVII
Calvary
Oil on canvas
Size 155 x 114 cm
22 Oct 2019
Spain, Madrid
ESCUELA ANDALUZA S. XVII
Calvary
Oil on canvas
Size 155 x 114 cm
22 Oct 2019
Spain, Madrid