EUGENE CANNEEL (1882-1966)
Description EN
Bust of a bearded man.
Bronze, black patina.
Signed 'E. Canneel'.
Beschrijving NL
Borstbeeld van een bebaarde man.
Brons, zwarte patina.
Getekend 'E. Canneel'.
Description FR
Buste d'un homme barbu.
Fonte d'édition d'époque en bronze à patine noire.
Signée 'E. Canneel'.
Size: 38 x 40 x 27 cm
Description EN
Bust of a bearded man.
Bronze, black patina.
Signed 'E. Canneel'.
Beschrijving NL
Brons, zwarte patina.
Getekend 'E. Canneel'.
Description FR
Buste d'un homme barbu.
Signée 'E. Canneel'.
Size: 38 x 40 x 27 cm