EUGENE DELFOSSE (1825-1865)
Description EN
'Propos galants', 1842
Canvas. Signed and dated 'E. Delfosse 1842'.
Period gilt frame. Relined.
Beschrijving NL
'Propos galants', 1842
Doek. Getekend en gedateerd 'E. Delfosse 1842'.
Eigentijdse vergulde kader. Verdoekt.
Description FR
'Propos galants', 1842
Toile. Signée et datée 'E. Delfosse 1842'.
Cadre doré d'époque. Rentoilée.
Description EN
'Propos galants', 1842
Period gilt frame. Relined.
Beschrijving NL
'Propos galants', 1842
Description FR
'Propos galants', 1842