LOT 0013
Eugène Dodeigne - (1923-2015)
Eugène Dodeigne
(1923-2015)
Sans titre
Terre cuite.
Monogrammée
Terracotta.
Gemonogrammeerd.
H: 19 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
18 Jun 2020
Belgium, Belgium
Eugène Dodeigne
(1923-2015)
Sans titre
Terre cuite.
Monogrammée
Terracotta.
Gemonogrammeerd.
H: 19 cm