LOT 374
EUGÈNE LAURENT (1832-1898)
Description EN
Girl crocheting.
Bronze figure, brown patina.
Signed 'E Laurent'.
Beschrijving NL
Hakend meisje.
Figuur in brons, bruine patina.
Getekend 'E Laurent'.
Description FR
Couturière.
Epreuve d'époque en bronze à patine brune.
Signée 'E Laurent'.
07 Oct 2021
Belgium, Antwerp
Description EN
Girl crocheting.
Bronze figure, brown patina.
Signed 'E Laurent'.
Beschrijving NL
Hakend meisje.
Getekend 'E Laurent'.
Description FR
Couturière.
Signée 'E Laurent'.