EUGENE LEROY (1910-2000) Paysage

EUGENE LEROY (1910-2000)
Paysage
1943

Signé et daté 1943 en bas à droite
Huile sur carton

Getekend en gedateerd 1943 onderaan rechts
Olieverf op karton

Signed and dated 1943 lower right
Oil on canvas

61 x 50 cm
Provenance / Herkomst
Vente, Lempertz, Cologne, 10 juin 2005, lot 278
Collection privée / privécollectie, Nederland

30 Apr 2024
Belgium, Brussels

EUGENE LEROY (1910-2000)
Paysage
1943

Huile sur carton

Olieverf op karton

Oil on canvas

61 x 50 cm
Provenance / Herkomst

30 Apr 2024
Belgium, Brussels