LOT 109
EVERT FÄRHM
Oljemålning på pannå. Musikstund. Signerad och daterad -43. Dagmått 30x40 cm. Krackelerad.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona