EVERT LAROCK (1865-1901)
Description EN
The blind street musician.
Panel (mahogany). Signature lower right.
Period frame, a little damaged.
Exhibition:
Antwerp, 'E. Larock. Homage', 1937;
Kapelle-op-den-Bos, Cultural Centre, 'Evert Larock, 100 Years of Life', 1.10-12.11.2000;
Heist-op-den-Berg, CC Zwanenberg, 'The painter Evert Larock', 1.5-22.5.2011
Provenance: PsK Brussels, s.d., collection Dr Lejeune
Beschrijving NL
De blinde straatmuzikant.
Paneel (mahonie). Signatuur onderaan rechts.
Eigentijdse kader, een weinig beschadigd.
Expo:
Antwerpen, 'E. Larock. Hulde', 1937;
Kapelle-op-den-Bos, Cultureel Centrum, 'Evert Larock, 100 jaar Leven', 1.10-12.11.2000;
Heist-op-den-Berg, CC Zwanenberg, 'De schilder Evert Larock', 1.5-22.5.2011
Herkomst: Paleis voor Schone Kunsten Brussel, s.d., verzameling dokter Lejeune
Description FR
Le musicien aveugle.
Panneau (acajou). Signature en bas à droite.
Cadre doré, légèrement abîmé.
Expo:
Anvers, 'E. Larock. Hulde', 1937;
Kapelle-op-den-Bos, Centre culturel, 'Evert Larock, 100 jaar Leven', 1.10-12.11.2000;
Provenance: PbA, Bruxelles, s.d., collection docteur Lejeune
Size: 49.5 x 35.5 cm, 81 x 66 cm
Description EN
The blind street musician.
Exhibition:
Beschrijving NL
De blinde straatmuzikant.
Expo:
Description FR
Le musicien aveugle.
Cadre doré, légèrement abîmé.
Expo: