LOT 47
Ecole du début du XXème siècle
The beautiful chocolate maker after Jean Étienne LIOTARD (1702-1789).
Pastel on paper.
87 x 55 cm.
Accidents, tears.
24 Jan 2020
Pastel on paper.
87 x 55 cm.
Accidents, tears.
24 Jan 2020