LOT 547
Eddy de Vos (1950)
Achterkant van een fietser linksonder in potlood gesigneerd, zeefdruk, oplage 24/60, 39x29 cm Herkomst: afkomstig uit bedrijfscollectie Deloitte Nederland.
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag