LOT 17
Edgar SCAUFLAIRE (1893-1960)
Amours bucoliques, 1950.
Encre sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
44 x 49 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Amours bucoliques, 1950.
Encre sur papier.
Inkt op papier.
44 x 49 cm