Edouard PIGNON (1905-1993)
Femme en gris, 1945.
Gouache sur papier marouflée sur panneau.
Signée et datée en bas au milieu.
Gouache op papier geplakt op paneel.
Onderaan in het midden gesigneerd en gedateerd.
70 x 55 cm
Provenance / Herkomst :
Galerie Apollo, Bruxelles.
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Femme en gris, 1945.
70 x 55 cm
Provenance / Herkomst :
Galerie Apollo, Bruxelles.