Eduard Houbolt (1885-1954), Zonnige dag op het strand
Painter / Artist / School
Eduard Houbolt (1885-1954)
Technique / Size
olieverf op board, 24x30 cm (met lijst: 27x33 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Eduard Houbolt fecit/1935' (op een label op de achterzijde)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Gallery Patel, Den Haag, aangekocht in 2014.
Painter / Artist / School
Eduard Houbolt (1885-1954)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite