Eduard Wirth (1870-1935)
PLACHETNICE NA MOŘI
1931
Olej na plátně, 46,5x60,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. Wirth 1931". Rámováno.
Stav A.
Eduard Wirth - malíř českého původu, jenž se s rodinou vystěhoval do Rumunska, později vystudoval na malířské akademii v Benátkách. Stal se profesorem na akademii v Káhiře a egyptská vláda jej pověřila výzdobou mnoha veřejných budov. Na konci života se vrátil do rodného Brna.
English Title:
Eduard Wirth (1870-1935)
English Description:
SAILING BOATS ON THE SEA
1931
Oil on canvas, 46,5x60,5 cm, signed and dated lower right "E. Wirth 1931". Framed.
Condition A.
Deutsch Title:
Eduard Wirth (1870-1935)
Deutsch Description:
SEGELSCHIFFE AUF SEE
1931
Öl auf Leinwand, 46,5x60,5 cm, sign. und dat. rechts unten "E. Wirth 1931". Gerahmt.
Zustand A.
PLACHETNICE NA MOŘI
1931
Stav A.
English Title:
Eduard Wirth (1870-1935)
English Description:
SAILING BOATS ON THE SEA
1931
Condition A.
Deutsch Title:
Eduard Wirth (1870-1935)
Deutsch Description:
SEGELSCHIFFE AUF SEE
1931
Zustand A.