LOT 13
Edward Portielje (Belgisch, 1861-1949), Italiaanse schoonheid met karaf bij een put
Painter / Artist / School
Edward Portielje (Belgisch, 1861-1949)
Technique / Size
olieverf op paneel, zonder lijst, 46,5x36 cm
Signature / Dating
gesigneerd en geannoteerd 'Portielje Anvers.' (linksonder)
Extra Text
Conditie: krassen, verfverlies, slijtage langs de randen
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague