Sold
Lot 5007

Een 2e gehalte zilveren gelegenheidslepel met Caritas aan het uiteinde van de steel, meesterteken: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem/Amsterdam, 1922, en een paar kleine dienlepels met vergulde bakken en een getorste steel eindigend in een...

Een 2e gehalte zilveren gelegenheidslepel met Caritas aan het uiteinde van de steel, meesterteken: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem/Amsterdam, 1922, en een paar kleine dienlepels met vergulde bakken en een getorste steel eindigend in een vrouwenhoofd, Duitsland, eerste kwart 20e eeuw. gewicht: 202 gram.
Timed
03 Feb 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Rotterdam