Een Amerikaanse Seth Thomas zwart bakelieten WWII 'sector clock'
De wijzerplaat uitgevoerd in diverse kleuren en met Arabische cijfers, gesigneerd ‘MADE BY SETH THOMAS IN U.S.A.’, het gaand werk met echappement. Sectorklokken zoals deze waren met kleuren gecodeerde klokken die werden gebruikt op militaire vliegbases en observeerposten om de bewegingen van vijandelijke vliegtuigen en eigen vliegtuigen te helpen volgen.
Ca. 1940-45
D 27 cm (diepte 7 cm)
De wijzerplaat met enkele kleine beschadigingen, verder in goede staat, werking van het uurwerk niet gecontroleerd.
Ca. 1940-45
D 27 cm (diepte 7 cm)