Een Amsterdamse School eikenhouten eettafel met een set van vijf bijbehorende stoelen

De rechthoekige tafel met uitschuifbare zijbladen, op brede onderplint en vier rechthoekige taps toelopende poten. De stoelen met rechthoekig rugpaneel en verticale spijl, op vier schuine taps toelopende poten.

Begin 20e eeuw, Nederland

76 x 128,5/236,5 x 93 cm & H 100,5 cm, H zitting ca. 45 cm

De zittingen van de stoelen doorgezakt/bekleding aan de onderzijde beschadigd, verkleuring van de stoffering en met schade op enkele plekken, het hout met krassen/kringen.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Begin 20e eeuw, Nederland

25 Mar 2024
Netherlands, Hague