Een Chinese 'blanc de chine' porseleinen hoofd van een Guanyin
Het witporseleinen hoofd van een Guanyin met fraai opgestoken haar. Gemerkt op de achterzijde.
20e eeuw, China
H. 30,5 cm
Geen defecten als haarlijnen, chips of missende elementen.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
20e eeuw, China
H. 30,5 cm
25 Mar 2024
Netherlands, Hague