Een Chinese famille rose porseleinen vaas met houten deksel

De balustervormige vaas rondom gedecoreerd met paraderende zotjes. Niet gemerkt.

20e eeuw

excl. deksel H. 33,5 cm

De deksel gebroken, de vaas zonder defecten als haarlijnen, schilfers of chips.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw

excl. deksel H. 33,5 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague