Een Chinese famille verte porseleinen vaas & een blauw wit porseleinen schaal

De vaas met trompetvormige hals en rechte rand, rondom gedecoreerd met figuren in interieurs binnen vakwerk omgeven door florale motieven met bladeren en ranken. Niet gemerkt. Daarbij een conische kom op ronde standring, gedecoreerd in blauw met figuren en Chinese kostbaarheden omgeven door florale motieven. Met vierkaraktermerk op de onderkant.

Nr. 704

19e eeuw, China

H 24 cm, D 6 cm & H 8 cm, D 17,5 cm

De vaas met gerestaureerde hals (breuken zichtbaar), de kom met missende scherf.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Nr. 704

19e eeuw, China

29 Apr 2024
Netherlands, Hague