Een De Porceleyne Fles cloisonné tegel, een plateel schaal, een Delfts wandbord en drie porseleinen figuren
De rechthoekige gedenktegel met voorstelling van een huiselijk tafereel, de lage schaal met twee oren, de drie beeldjes van een ballerina, een dame met mand en een reiziger. Allen gemerkt.
20e eeuw
D tot 30 cm
20e eeuw
D tot 30 cm