Een Engelse staande klok in mahonie- en eikenhouten kast, gesigneerd William Sharp Retford
De polychroom beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en figuur in boerenlandschap rond de toog, in mahonie- en eikenhouten kast met voluutgekruld snijwerk. Inclusief slinger, opwindsleutel en twee gewichten. Exclusief kastsleutel.
19e eeuw, Engeland
H ca 208 cm
Werking niet gecontroleerd.
19e eeuw, Engeland
H ca 208 cm
Werking niet gecontroleerd.