Een Engelse staande klok in mahonie- en eikenhouten kast, gesigneerd William Sharp Retford

De polychroom beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en figuur in boerenlandschap rond de toog, in mahonie- en eikenhouten kast met voluutgekruld snijwerk. Inclusief slinger, opwindsleutel en twee gewichten. Exclusief kastsleutel.

19e eeuw, Engeland

H ca 208 cm

Werking niet gecontroleerd.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

19e eeuw, Engeland

H ca 208 cm

Werking niet gecontroleerd.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague