Een Franklin Mint 'House of Fabergé' Imperial Carousel

De eivormige carrousel met kermispaarden op draaibare schijf met muziekmechanisme, rondom met Swarovski kristallen en vergulde monturen. Gemerkt op de onderkant.

20e eeuw

H 27 cm

Muziekmechanisme werkend, automatisering niet gecontroleerd.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw

H 27 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague