LOT 1534
Een Frans zilveren klein mokkakannetje
Description
Glad peervormig met horizontale licht houten greep. Bourges, laatste kwart 18e eeuw. Meesterteken in contour LDC onder fleur de lys. 925/1000.
Dimensions
H. ca 10 cm
30 Mar 2023
Netherlands, Hague
Description
Dimensions
H. ca 10 cm