LOT 1534

Een Frans zilveren klein mokkakannetje

Description

Glad peervormig met horizontale licht houten greep. Bourges, laatste kwart 18e eeuw. Meesterteken in contour LDC onder fleur de lys. 925/1000.

Dimensions

H. ca 10 cm

30 Mar 2023
Netherlands, Hague

Description

Dimensions

H. ca 10 cm

30 Mar 2023
Netherlands, Hague