Een Franse verguld en gepatineerd metalen en albasten pendule

De kast bekroond door een rustende jager, de emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, het Franse pendule-uurwerk met slingerveer ophanging, met slagwerk op bel, inclusief slinger en sleutel.

Tweede helft 19e eeuw

35 x 25 x 10 cm

Haarlijn in de emaille wijzerplaat, verder in goede staat, werking van het uurwerk niet gecontroleerd.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Tweede helft 19e eeuw

35 x 25 x 10 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague