Een Franse verguld en gepatineerd metalen en albasten pendule
De kast bekroond door een rustende jager, de emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, het Franse pendule-uurwerk met slingerveer ophanging, met slagwerk op bel, inclusief slinger en sleutel.
Tweede helft 19e eeuw
35 x 25 x 10 cm
Haarlijn in de emaille wijzerplaat, verder in goede staat, werking van het uurwerk niet gecontroleerd.
Tweede helft 19e eeuw
35 x 25 x 10 cm