Een Harrods Knightbridge lederen bureau schrijfset

De schrijfset bestaande uit een uitklapbare schrijfmap, paperclips doosje, papierhouder, documentendoos, notitieblokhouder en een briefopener, allen uitgevoerd in cognacgekleurd leer en met vergulde afwerking. Allen gemerkt op de onderkant.

Nr. 901

Lichte slijtage rondom.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Nr. 901

Lichte slijtage rondom.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague