Een Harrods Knightbridge lederen bureau schrijfset
De schrijfset bestaande uit een uitklapbare schrijfmap, paperclips doosje, papierhouder, documentendoos, notitieblokhouder en een briefopener, allen uitgevoerd in cognacgekleurd leer en met vergulde afwerking. Allen gemerkt op de onderkant.
Nr. 901
Lichte slijtage rondom.
Nr. 901
Lichte slijtage rondom.