Een Japans imari octagonaal wandbord

Het wandbord met bloemenvaas op het plat, de rand met florale motieven en vogels binnen gevormde cartouches. Niet gemerkt.

19e eeuw, Japan

D ca. 30,7 cm

Minieme slijtage van de beschildering en lichte slijtage van het verguldsel, verder in goede staat.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

19e eeuw, Japan

D ca. 30,7 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague