Een Japans imari octagonaal wandbord
Het wandbord met bloemenvaas op het plat, de rand met florale motieven en vogels binnen gevormde cartouches. Niet gemerkt.
19e eeuw, Japan
D ca. 30,7 cm
Minieme slijtage van de beschildering en lichte slijtage van het verguldsel, verder in goede staat.
19e eeuw, Japan
D ca. 30,7 cm