Een Upsala-Ekeby keramische vaas & daarbij een grote kunststof T-rex
De lage balustervormige vaas met trompetvormige hals en gebogen oren in groen- en zwartgekleurd glazuur. Gemerkt op de onderkant.
20e eeuw, waaronder Zweden
H 25 & 67 cm
De vaas met enkele schilfers langs de voet, het kunststof beeld met missende teen en schilfering rondom.
20e eeuw, waaronder Zweden
H 25 & 67 cm