Een Upsala-Ekeby keramische vaas & daarbij een grote kunststof T-rex

De lage balustervormige vaas met trompetvormige hals en gebogen oren in groen- en zwartgekleurd glazuur. Gemerkt op de onderkant.

20e eeuw, waaronder Zweden

H 25 & 67 cm

De vaas met enkele schilfers langs de voet, het kunststof beeld met missende teen en schilfering rondom.

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw, waaronder Zweden

H 25 & 67 cm

25 Mar 2024
Netherlands, Hague